bojë myk rul

Përshkrim i shkurtër:

me cilësi të lartë përshtatur myk saktësi për pjesët rul bojë

FOB Çmimi: US $ 1-200,000 / Set
Min. Rendit Sasia: 1set
Portin e ngarkimit: Ningbo / Shanghai / portet e tjera rënë dakord reciprokisht mbi
Mënyra e pagesës: T / T, L / C

Detail Product

Produkt Tags

Detajet e shpejta:

Emri i produktit: Paint myk rul type Mold: injeksion myk makina të përpunimit: Torno, mulliri, gdhendje, shpimit, etj
material Pjesa: PP Zgavër No .: 1 ~ multi-zgavër Design software: Pro-E, UG, CAD, solidworks
Brand Name: EURO bazë Mold: LKM Standard ose vetë-bërë Jeta Mold: > 1,000,000 shtëna
Vendi i origjinës: Zhejiang, China Bërthama & zgavër material: H13 / 718H / P20 Hot Runner: 1 ~ multi-pika
Karakteristikat: Tokë e pasur me dy bërthama mbindërtimë dhe zgavrat për 2 madhësisë pin

 

Paketimi & ofrimit të:

Paketa: paketim Standard deti-denjë wt kuti druri apo kuti polywood
Delivery: Ora T1 50 ditë pune pas konfirmimit në vizatime 3D myk dhe konfirmimin për pranimin e pagesës së depozitave

 

tregu kryesor:

Evropa, Amerika e Veriut, Amerika e Jugut

 

avantazh konkurrues:

 1. 1.Team ekspertësh me njohuri të gjerë në linjë
 2. dizajn myk 2.Optimal për performancë të qëndrueshme dhe kohë më të shkurtër ciklit.
 3. 3.Quality material myk për jetë më të mirë myk (vetëm material vërtetë aplikohet)
 4. Pjesë 4.Standard myk për mirëmbajtje të lehtë
 5. makina 5.Good përpunimit për moulds shtrënguar tolerancës
 6. 6.Closely punojnë me klientët dhe për të mbajtur në komunikim

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!