• banner11-1
 • banner33
 • banner22
 • cilësi të jashtëzakonshme
  1231231

  cilësi të jashtëzakonshme

  Një ekip i mjeshtrit master me nivel të lartë të ekspertizës industrisë të gatshëm për të përmbushur standardet më të larta konsumatorit çdo hap të rrugës.
 • Çmimi Fair
  134135143

  Çmimi Fair

  Çmimi nga Mould Euro është i bazuar në produkte të cilësisë, komunikimit në kohë, përgjigje të shpejtë ndaj një ndryshimi inxhinierike ose riparimin e myk.
 • efikasitetin e prodhimit
  rtwtqfad

  efikasitetin e prodhimit

  Ekspertiza Industria dhe investimet teknologjia ul koston në çdo projekt, në masë të madhe reduktimin e kohës për një projekt të gatshëm për treg.
 • rreth nesh

RRETH NESH

Mold Euro është një prodhues mjet / myk specializuar në projektimin, prodhimin, shërbimin e bukur, dhe i derdhur plastike për industrinë e plastikës.

molds tona janë të aplikohen gjerësisht për Houseware, ushqim dhe pije paketë, mallrave të konsumit, pajisje elektrike, industrinë e automobilave, etj

Që nga themelimi i saj, ne kemi qenë prodhuar moulds me cilësi më të lartë, duke shërbyer klientëve nga Britania e Madhe, Hungaria, Polonia, Brazili, Rusia, SHBA, etj 90% e urdhrave tona janë nga biznesi të përsëritura dhe rekomandim personal ...

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat!