замав мувла

Краток опис:

Висок квалитет прилагодено играчка калап за замав деца "(2 вида на замав седиште)

FOB Цена: US $ 1-20,000 / Set
Мин. Количина за нарачка: 1set
Пристаниште на товарање: Ningbo / Шангај / други пристаништа заемно договорени
исплата на владата: T / T, L / C

детали за производот

Тагови производ

Основни детали:

Име на производот: замав мувла тип мувла: инекција мувла Машини за обработка: Струг, мелење, резба, дупчење, итн
Дел материјал: ПП Празнина бр .: 1 празнина ~ 2cavities Софтвер за дизајн: Про-Е, ug, CAD, SolidWorks
Бренд име: ЕВРО Мувла база: стандард ЛКМ или само-направени Мувла живот: > 3.000.000 снимки
Место на потекло: Жеџијанг, Кина Core & празнина материјал: H13, S136 тркач: Студената тркач / топла афти

 

Пакување и испорака:

пакет: Стандардна морски достоен пакување wt дрвени кутии или polywood кутии
испорака: време T1 50 работни дена по потврдата на 3D мувла цртежи и потврда за приемот на плаќање депозит

 

Главниот пазар:

Европа, Северна Америка, Јужна Америка

 

Конкурентна предност:

 1. 1.Team на експерти со широко познавање во линија
 2. 2.Optimal мувла дизајн за стабилен перформанси и пократко време на циклус.
 3. 3.Quality мувла материјал за подобар живот на мувла (се применува само оригиналниот материјал)
 4. 4.Standard делови калап за полесно одржување
 5. 5.Good машини за тесни толеранција калапи за обработка на
 6. 6.Closely работа со клиенти и да ја задржите на комуникација

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!