Евра Мувла - Iranplast 2016

Ningbo евра Калап и пластика копродукции, ООД

Евра Мувла приклучи Iranplast 2016

Детални информации како подолу:

Изложувачот: Ningbo евра Калап и пластика копродукции, ООД

Изложба сала: Техеран постојан Меѓународен Саем 

Време: 13 на 17 Април, 2016

Бут бр .: 41A-136 

Контакт: Том Кинг (18067505202)

              Телма кралот (15888569773)

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп


Време на мислењето: Април-27-2016
WhatsApp Онлајн Chat!