Одвојува пластични колонист

Краток опис:

Пластични колонист: лесно да се соберат и расклопување да се направат различните комбинации,


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 set
 • Набавка Способност: > 1 set
 • Порт: Ningbo, Shanghai, etc
 • Начин на плаќање: T/T, L/C
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

   карактеристики:

  1. автоматско наводнување

  2. силна ПП материјал

  3. применуваат за различни користење: цвет, зеленчук, овошје, итн

  4. Тоа може да се стави во канцеларија, дома, тераса, градина, врвот на зградата, итн

  5. Моден стил ратан

  6. универзална тркало не е задолжително за лесно движење

   

  име

  5-ти  генерација на растителни кутија

  материјал

  ПП

  димензија

  L40 x W40 x H25 см

  Тежина

  1.7kg (една кутија)

  боја

  Бела, кафеава или кориснички

   

   

  користење

  За зеленчук, цвеќе, овошје на горниот кат или балкон

  делови

  1pc дното плоча, вода изолација плоча 1 ЕЕЗ, од страна на 4pcs ѕид, столб 4pcs, конектор 4pcs, Влечење прачка 4pcs, покријте столб 4pcs, приклучок на вода 4pcs

  IMG_2736

  IMG_5288

  IMG_8515

  IMG_2006

  IMG_2468


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!