Контактирајте не

Ningbo евра Калап и пластика копродукции, ООД

адреса

Бр 120-223, Bldg 6, мувла Индустриски парк, економска развојна зона, Ninghai, Ningbo, Жеџијанг, RRChina

Е-пошта

Allison820@163.com

телефон

Тел: 0086 574 65325867

WhatsApp: 0086-18067505203

часа

Понеделник-петок: 8 часот претпладне за да се 6 часот попладне

Сабота: 8 часот претпладне за да се 5 часот попладне

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!