Авто браник мувла

Краток опис:

 

Висок квалитет прилагодено автомобилски браник мувла

 

FOB Цена: US $ 1-200,000 / Set
Мин. Количина за нарачка: 1set
Пристаниште на товарање: Ningbo / Шангај / други пристаништа заемно договорени
исплата на владата: T / T, L / C

детали за производот

Тагови производ

Основни детали:

Име на производот: браник мувла тип мувла: инекција мувла Машини за обработка: Струг, мелење, резба, дупчење, итн
Дел материјал: ПП Празнина бр .: 1 Софтвер за дизајн: Про-Е, ug, CAD, SolidWorks
Бренд име: ЕВРО Мувла база: стандард ЛКМ или само-направени Мувла живот: > 500.000 снимки
Место на потекло: Жеџијанг, Кина Core & празнина материјал: P20    

 

Пакување и испорака:

пакет: Стандардна морски достоен пакување wt дрвени кутии или polywood кутии
испорака: T1 време 90days по потврда на 3D мувла цртежи и потврда за приемот на плаќање депозит

 

Главниот пазар:

Европа, Северна Америка, Јужна Америка

 

Конкурентна предност:

1.Team на експерти со широко познавање во линија

2.Optimal мувла дизајн за стабилен перформанси и пократко време на циклус.

3.Quality мувла материјал за подобар живот на мувла (се применува само оригиналниот материјал)

4.Standard делови калап за полесно одржување

5.Good машини за тесни толеранција калапи за обработка на

6.Closely работа со клиенти и да ја задржите на комуникација


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!