• banner11-1
 • banner33
 • banner22
 • исклучителен квалитет
  1231231

  исклучителен квалитет

  Еден тим на мајстори со високо ниво на експертиза индустрија подготвена да ги исполни највисоките стандарди на клиентите на секој чекор од патот.
 • Фер цена
  134135143

  Фер цена

  Цена од Евро мувла е врз основа на квалитетот на производите, навремена комуникација, брз одговор на промените на инженеринг или поправка мувла.
 • ефикасноста на производството
  rtwtqfad

  ефикасноста на производството

  Индустрија експертиза и технологија инвестиции ги намалува трошоците на секој проект, значително намалување на времето за еден проект да биде готов на пазарот.
 • за нас

ЗА НАС

Евра мувла е професионална производител алатка / мувла специјализирана за дизајн, производство, сервисирање на калапи и пластични калапи за пластика индустрија.

Нашите калапи се користат за houseware, храна и пијалок пакет, стока за широка потрошувачка, електрични апарати, автомобилската индустрија, итн

Од своето основање, ние сме биле за производство на калапи со највисок квалитет, служат клиенти од Велика Британија, Унгарија, Полска, Бразил, Русија, САД, итн 90% од нашите редови се од повторување на деловни и лични препорака ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!